Popo Kaldırma
Çoğu zaman poponun kaldırılması ve nadir olsa da poponun daha az belirgin hale gelmesi ve daha az dikkat çekmesi istenilir.

Bel, popo ve kalça anatomisi bir bütün olarak değerlendirilir .Çoğu zaman kalça bölgesinden yağ alınıp popo bölgesine verilmesi yeterli değişim sağlar.

Ameliyat lokal veya genel anestezi altında yapılır ve süresi 1-1.5 saattir.

Ameliyat sonrası 4 hafta özel korse giyilir. 3 gün sonra işe dönülebilir veya uçak yolculuğu yapılabilir.

Aşırı zayıf kişilerde popo protezi kaçınılmazdır ve en etkili çözümdür. Popo protezi kalçanın iç tarafından yerleştirildiği için herhangi belirgin bir iz kalmaz.

Ameliyat genel anestezi altında yapılır, 3-4 saat sürer ve hastanede 1 gece kalınır. 5 gün sonra işe dönülebilir veya uçak yolculuğu yapılabilir.

Aşırı kilo alma-verme sonucu bazı kişilerde popo düşer, kalçalar ve bacak içi ise sarkar, bu durumda popo kaldırma, kalça ve bacak içi germe kombine bir şekilde gerilir. İzler bel kısmında bikini hattına göre planlanır.

Ameliyat genel anestezi altında yapılır ve planlanan işleme göre 4-7 saat sürer. 7-10 gün istirahat gerektirir ve bu süreden sonra işe dönülebilir.
Fotoğraflarla Popo Kaldırma
Popo Kaldırma
Popo Kaldırma
Popo Kaldırma
Popo Kaldırma
Google Tags
popo kaldırma estetiği popo kaldırma estetigi popo kaldırma ameliyatı popo kaldırma ameliyatları popo kaldırma ameliyat fiyatları popo kaldırma ameliyatları hakkında bilgi popo kaldırma ameliyat
EstetikDoktorunuz.com © 1999-2016
English German Italian France Polski Russian Spannish Ukrainian Bulgarian Dutch Finnish Hindi Japanese Norwegian