Penis Kalınlaştırma
Günümüzde etkili, güvenli ve hic bir yan etkisi olmayan tek penis büyütme yöntemi penis derisinin altına kendi yağınızın enjeksiyonu ile gercekleştirilen lipofilling yöntemidir.

Liposuction ve lipofilling (vücut yağlarının enjektörle bir yerden alınıp başka bir yere verilmesi) yöntemi son 25 senedir başarı ile uygulanmaktadır.
 
Vücudun her yerinden yağ alınıp her yerine verilebilmektedir. En çok karın, bel ve basenlerden yağ alınmakta ve en çok yüze verilmektedir. Son 10 yıldır penis kalınlaştırma içinde kullanılmakta olup bu konudaki tek etkili ve güvenli yöntemdir.

İşlem sonrası verilen yağın ortalama %40'ı burada yaşayacak, artık o bölgenin yağı olacaktır ve ömür boyu kalıcı olacaktır. Yağ hücrelerinin yeni konulan vucut bölgesinde yaşayabilmesinin en önemli koşulu enjekte edilen canlı yağ hücrelerinin zerrecikler halinde yeni konulduğu dokunun içinde yayılmasıdır, bu nedenle enjekte edilecek yağ miktarını mevcut penisin büyüklüğüne göre ayarlamak gerekir.
 
Penis başlangıcta ne kadar büyükse derisi altına o kadar daha çok yağ enjekte edilebilir.

Tek seansta 2 - 4 mm. kalınlaşma sağlanabilir. Bu nedenle 3'er ay ara ile 3 sefer uygulama yapılır ve 3 seans sonunda 6mm ile 1,2 cm çap kalınlaşması sağlanabilir.
Fotoğraflarla Penis Kalınlaştırma
Penis Kalınlaştırma
Penis Kalınlaştırma
Penis Kalınlaştırma
Penis Kalınlaştırma
Google Tags
penis kalınlaştırma estetiği penis kalınlaştırma estetigi penis kalınlaştırma ameliyatı penis kalınlaştırma ameliyatları penis kalınlaştırma ameliyat fiyatları penis kalınlaştırma ameliyatları ha
EstetikDoktorunuz.com © 1999-2016
English German Italian France Polski Russian Spannish Ukrainian Bulgarian Dutch Finnish Hindi Japanese Norwegian