Küçük Cerrahi İşlemler
Hemen her insanın vücudunda koyu renkli lekeler mevcuttur. Dikkatle incelediğinizde vücudunuzun değişik bölgelerinde genellikle koyu renkli ve deriden kabarık olan benleri fark edeceksiniz. Yaygın inanış bu benlerin çıkartılmasıyla kansere dönüşeceği şeklinde olduğundan çoğunluk bu yanlış bilgi ile yetinerek doktora başvurmayı ihmal etmektedir. Oysa bu konuda en derin bilgiye ulaşmak için bir plastik cerraha başvurmalısınız.

Özellikle yüz bölgesinde bulunan ve estetik yönden rahatsız edici olan bu benlerden basit girişimlerle kurtulmak mümkündür. Yetenekli bir plastik cerrah tarafından yapılan bir operasyon, kesinin uygun yönde yapılması, benin uygun derinlik ve genişlikte çıkartılması ve uygun dikiş tekniği ile bu rahatsız edici görünümden en az izle kurtulmanızı sağlar.

Yine vücudunuzdaki dövmeler ve özellikle yüz bölgesinde çeşitli nedenlerle oluşan izler uygun olan cerrahi yöntemle küçültülerek kaybedilebilir. Cilt altı yağ bezesi ve yağ kistleri de aynı şekilde basitçe vücuttan uzaklaştırılır. hastalar için bu işlemler lokal anestezi ile muayenehane ortamında kolayca gerçekleştirilebilir.
Fotoğraflarla Küçük Cerrahi İşlemler
Küçük Cerrahi İşlemler
Küçük Cerrahi İşlemler
Küçük Cerrahi İşlemler
Küçük Cerrahi İşlemler
Google Tags
küçük cerrahi ameliyatlar dövme temizleme iz temizleme siğil temizleme
EstetikDoktorunuz.com © 1999-2016
English German Italian France Polski Russian Spannish Ukrainian Bulgarian Dutch Finnish Hindi Japanese Norwegian