Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/estetikd/public_html/App_Code/ODBDatabase.php on line 19
 Yüz Estetiği - Kollajen Op. Dr. A.Sina Mengi, burun estetiği, dudak estetiği, kepçe kulak ameliyatı, kaş kaldırma, göz kapağı estetiği, çene estetiği, yüz germe ameliyatı, boyun germe estetiği, göğüs büyütme ameliyatı, göğüs küçültme ameliyatı, göğüs dikleştirme ameliyatı, erkek meme ameliyatı, karın germe ameliyatı, uyluk germe ameliyatı, liposakşın, liposuction, kol germe ameliyatı, popo kaldırma ameliyatı, diz estetiği, diz ameliyatı, vajina estetiği, vajina ameliyatı, saç ekimi ameliyatı, penis kalınlaştırma ameliyatı, penis uzatma ameliyatı, laser, botox, dolgu
Kollajen
Cildinizdeki kırışıklıkların en önemli nedeni cilt altındaki kollegen miktarının azalması veya kaybıdır. Kollagen vücudumuzun destek dokusunda bulunan doğal bir proteindir, dokuları güçlendirir.

Cildimizde olduğu gibi dudaklarımızda da kollegen vardır. Dudaklarda zamanla oluşan doku kaybına bağlı aşırı incelme ve asimetriler gözlenebilir.

Cildinizde kırışıklıklar oluşmuş ve dudak konturlarınız belirsiz bir hale gelmişse cilt altındaki kollegenin tamamlanması gerekmektedir.

Kollagen ihtiyaç duyulan bölgelere çok ince iğneler yardımıyla verilir, uygulama birkaç dakika sürer ağrısızdır. Sonuçlar hemen gözlenir. Herhangi bir riski yoktur. Uygulama sonrası birkaç dakika buz tatbikinden sonra kişi kendine olan güveni artmış, yorgun mutsuz yüz ifadesi kaybolmuş bir şekilde normal yaşantısına dönebilir.

Kollagen uygulamaları 8-12 ay aralıklarla yenilenmelidir.3 üncü uygulamadan sonra kalıcılık süresi artmaktadır.
Fotoğraflarla Kollajen
Kollajen
Kollajen
Kollajen
Kollajen
Google Tags
kollajen nedir kollajen nasıl yapılır kollajen fiyatları
EstetikDoktorunuz.com © 1999-2016
English German Italian France Polski Russian Spannish Ukrainian Bulgarian Dutch Finnish Hindi Japanese Norwegian