Boyun Germe Estetiği

 

Boyun germe çene altındaki deri ve deri altı dokuların yaşın ilerlemesiyle birlikte sarkmasıyla ortaya çıkan kırışıklıkların yok edilmesi ve boynun tekrar gergin görüntüsüne kavuşturulması ameliyatıdır. Estetik boyun germe ameliyatı, tek başına yapılabildiği gibi gerekli durumlarda yüz germe estetik ameliyatı ile birlikte yapılabilir.

Kimler bu operasyon için uygun adaydır?
Boyun bölgesinde ve çene altında sarkıklığı olan herhangi bir deri hastalığı olmayan ve genel anestezi almasına engel bir durum olmayan kişiler bu operasyon için uygun adaylardır.

Operasyon için gerekli hazırlıklar
Boyun germe ameliyatı sigara içen kişilerde sigarayı en az 20 gün bıraktıktan sonra yapılabilir kan sulandırıcı ilaçlar ameliyattan en az 7 gün önce kesilmelidir.

Estetik boyun germe ameliyatı nasıl yapılır?

Boyun germe estetiği genelde bir ila iki saat arasında sürer ve genel anestezi yöntemi ile yapılır. Boyun germe ameliyatında klasik yüzü germe ameliyatında yapıldığı gibi, ameliyat kesi yeri kulak arkasından saçlı deriye doğru yapılır. Boyun derisi ve kaslar ayrılır ve deri yukarıya doğru çekilir, Artmış olan deri kesilerek yeniden yerine dikilir. Ortaya kırışıklıklar yok olmuş, sarkmaların bulunmadığı gergin bir boyun ve köşeleri belirginleşmiş bir çene yapısı çıkar.

İlk bakışta görülebilen bir ameliyat izi yoktur. Çünkü estetik boyun germe ameliyatında izler kulak arkasına, saçlı deri içine gizlenir.

Ameliyat Sonrası İlk Günler

Estetik boyun germe ameliyatından sonra, 24 saat boyunca kanama ve sızıntıları vücut dışına almak için bir diren uygulanır . Dren çekildikten sonra hasta taburcu olur . Bir hafta süresince ameliyat bölgesinde şişlik ve morluklar olacaktır .

Normal hayatınıza ne zaman dönebilirsiniz ?

Ameliyattan bir hafta sonra şişlik ve morluklar kaybolmuş olacağından normal hayata dönülebilir. Dikişler eriyebilen estetik dikiş olduğu için alınmasına gerek yoktur.
Fotoğraflarla Boyun Germe Estetiği
Boyun Germe Estetiği
Boyun Germe Estetiği
Boyun Germe Estetiği
Boyun Germe Estetiği
Google Tags
boyun germe estetiği boyun germe estetigi boyun germe ameliyatı boyun germe ameliyatları boyun germe ameliyat fiyatları boyun germe ameliyatları hakkında bilgi boyun germe ameliyatı nasıl yapılı
EstetikDoktorunuz.com © 1999-2016
English German Italian France Polski Russian Spannish Ukrainian Bulgarian Dutch Finnish Hindi Japanese Norwegian